Čistá konzumní ekonomika

Prioritou v politice a ekonomice je; rychle, levně, kvalitně, globálně atd. jenom tak nebudeme stát na slepé koleji, jak si to uděláme takové to i zde budeme mít, v současnosti se vytváří naše budoucnost. Skončí doba svatého protekcionismu, kdy se měl někdo dobře díky protekci, kterou si nezasloužil, všemu zde už brzo začnou vládnout počítače a stroje, z lidí se tak stanou levné loutky na dálkové ovládání.

Skončí rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten, kdo se optimálně nepřizpůsobí a bude příživníkem ten bude odsunut do rezervace, nebudou pro nikoho výjimky a imunita podle hesla padni komu padni. Zavedou se globálně každoroční kontroly zdraví a psychiky v nemocnici a vadní jedinci skončí v rezervaci, chybu každý udělá jenom jednou, bude zde digitální kontrola lidí v reálném čase, soukromí bude eliminováno je jménu digitální civilizace.

Bude to digitální dogmatická globální totalita, ve které to bude fungovat jako ve sportu, pracuješ pomalu nebo chybuješ, tak skončíš v rezervaci, přestanou se prodávat cigarety a alkoholické nápoje, protože škodí lidem. V rezervacích budou veliké továrny a lidi zde budou pracovat pod dozorem robotů a jíst zde budou granulovanou potravu, ten, kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, nedostane potravinové granule a zemře tak hlady, k pití bude jenom voda. Takto se eliminuje degenerace a přelidnění, není to diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, je to o čisté ekonomice, ve které je dobrota žebrota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *