Čiň hysterce dobře a peklem se ti odmění

Orgasmus je populární. Orgasmus je většinou spojován se sexuálním intimním stykem, kdy se během tohoto styku dostavuje orgasmus, který způsobuje příjemný prožitek uvolnění napětí. Prožitek orgasmu se ale může dostavit i jinak třeba díky drogám, nebo díky mimořádným událostem, které nám přinesli to, co milujeme a potřebujeme. V poslední době je možné dosáhnout orgasmu díky hudbě a tanci kdy se odpoutáme od problémů, a tak je zde příjemný orgasmus. Vše zde plní náročné úkoly a příjemný prožitek orgasmu následuje, když je náročný úkol splněn, oplodnění byl v minulosti náročný úkol a nebylo jej snadné splnit.

Hysterické ženy podvědomě mnoho touží po znásilnění, protože jenom tak se u nich dostavuje orgasmus, mnohdy ale potom vydírají ekonomicky muže, který je znásilnil, čiň hysterce dobře a peklem se ti odmění. Z pohledu vědy je orgasmus jenom chemický proces kdy se v mozku změní chemické složení a vytvoří se zde na krátkou dobu chemický prožitek orgasmu. Prožitek orgasmu mnohdy plnil tu funkci, že sex skončil a samici mohl začít oplodňovat další samec, čím více samců samici oplodňovalo, tím jistější bylo to, že jistě otěhotní, kdo je genetickým otcem, to nebylo důležité.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.