Čiň bláznům dobře a skončíš brzo v blázinci

Odpovědí na základní otázku vesmíru a života je, pravda a láska je zde jenom za protekci, vše je obchod, ve kterém se mění hodnoty, pracujeme za peníze, nakupujeme za peníze, máme společné peníze a tak vytváříme společnost, atd. Aby zde vše optimálně fungovalo, tak zde musí být vytvořeno mnoho optimálních ohraničení, a musí zde být i kontrola tohoto ohraničení. Zákony, normy, předpisy, pravidla, atd. to vše je ohraničení, toho co je správné a co je chybné.

Podívejme se na problém s Romy, tento problém je zase jenom o tom že zde není optimální ohraničení a kontrola tohoto ohraničení, Romové k nám kdysi dávno přišli z Indie protože se tam neměli dobře a chtějí zde žít stejně jako kdysi žili v Indii, jenže EU není Indie, proto jsou zde s Romy problémy, je třeba proto Romy vrátit zpět do Indie a zamezit tomu aby se do EU mohli přistěhovat Romové a jiné kultury co se zde chovají v rozporu s předpisy EU.

Multikulturní civilizace je, jako když pejsek s kočičkou vařili dort, který nakonec snědl cizí pes, a bylo mu potom velmi zle. Dobrota je možná jenom k tomu, co si naši dobrotu zaslouží, čiň bláznům dobře a skončíš brzo v blázinci. My jsme v EU doma, my v EU budeme určovat pravidla hry, pokud někdo nebude v EU dodržovat svatá aktuální pravidla hry, tak bude muset opustit EU, nic nového pod sluncem, pokud zvíře porušuje pravidla smečky, tak musí smečku opustit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..