Čiň bláznům dobře, a oni z tebe blázna udělají

Bůh je blázen. Z díla poznáváme tvůrce, vše co Bůh stvořil, to je dílo blázna, protože to není normální. Proč nikdo z lidí dosud Boha nespatřil, Bůh je zavřen v blázinci, a proto jej nelze spatřit. Je zcela jedno, o jakého Boha zde jde, není mezi nimi žádný rozdíl, blázen jako blázen. 
 
Stromy jsou normální, protože nevěří na Boha, jakmile někdo začne věřit na Boha, tak se z něj stane blázen a měl by být léčen v blázinci, a zde i vyléčen, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita. Politika je snahou nahradit lidem víru v Boha, za víru v to, že po volbách bude líp, je to ale jenom ubohá levná průmyslově vyráběná náhražka, která nedokáže z lidí udělat věřící blázny. Co je to Bůh? 
 
Bůh to je lež, co si zde hraje na svatou pravdu, proč si lháři zde hrají na to, že mají svatou pravdu? Jde zde o protekci, ten kdo má zde protekci, ten se má lépe než ty co protekci nemají, eliminujme zde do hloubky protekci, a tím zabijeme všechny; ekonomické, politické, sociální, náboženské, filosofické, umělecké, módní, atd. ideologie, které z nás dělají blázny, realita nemůže být nikdy ideální, protože realita je o tom, že dobrota je žebrota, čiň bláznům dobře, a oni z tebe blázna udělají.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu