Čím více se vzdalujeme od přírody, tím více musíme za vše mnoho platit

Podívejme se na utrácení peněz u subjektů a objektů statisticky globálně, tam kde je bída tam většina lidí nejvíce utrácí za potraviny, čím méně lidi utrácejí za potraviny tím lepší je v nějakém národě ekonomika. V minulosti lidi neplatili za potraviny a bydlení, protože se žilo blíže k přírodě, čím více se vzdalujeme od přírody tím více musíme za vše mnoho platit a statistiky utrácení objektivně ukazují, jak se lidem žije, logicky zde mediální zkorumpované zpravodajství musí mlčet o statistikách utrácení lidí za potraviny a za jiné nezbytné výdaje nutné pro to, aby člověk nežil jako bezdomovec.

Proč pracující lidi mají v naší republice velmi málo peněz? Parazitování je prioritou pro vládnoucí parazity, z pracujících se u nás stali konzumní galejníci a pokud konzumní galejník vesluje v zaměstnání už pomalu, tak je z něj díky exekutorům brzo bezdomovec. Moderní průmysl je motorem ekonomiky to ví každý ekonom, proč u nás nemáme moderní průmysl jako jej mají v Německu? Nemáme zde moderní průmysl díky naší elitě, která se skládá ze starých ubožáků, jaká je elita taková je i ekonomika. Pokud bychom podrobili náročným psychickým a fyzickým testům naši mocnou a bohatou elitu, tak by v těchto testech 99 % členů této elity neuspělo!

Musíme se naučit tomu že na mocnou a bohatou elitu zde musí být u nás veliké nároky a musí se zavést každoroční testování fyzické a psychické kvality elity, kdo nevyhoví v EU náročným EU testům ten bude veřejně popraven, a jeho veškerý majetek, bude EU automaticky i zabaven. Základem testů bude plavání na několik kilometrů bez odpočinku a šachová hra s počítačovým programem, nejprve zde bude hra s počítačem a potom se bude plavat, nakonec se bude okamžitě ubohý parazit popravovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *