Čím více je naše kulturní civilizace vyspělejší, tím více se z lidí zde stávají levné automaty s nulovou hodnotou

My měníme svoje okolí a naše okolí mění zase nás, vše co dáváme okolí to i nazpět dostáváme, vývoj naší kultury směřuje k tomu, že se z lidí stávají loutky ovládané výhodami a jistotami. Nejsme už dávno svobodní, jsme závislí na výhodách a jistotách, pro výhody a jistoty je zde mnoho konfliktů a někdy dochází i k válce. Čím více je naše kulturní civilizace vyspělejší, tím více se z lidí zde stávají levné automaty s nulovou hodnotou, ten kdo odmítne být levným automatem na dobíjecí baterky, je vyřazen automaticky z konzumního egoistického systému, na okraj civilizace, kde se z něj stane žebrající bezdomovec, těžko se stoupá nahoru a rychle se padá dolů.

Studoval jsem to, jak se člověk zde stává úspěšným milionářem, za úspěchem je vždy ztráta citů a charakteru, jenom bezcitní a bezcharakterní; psychopati, sociopati, devianti, blbci, kariéristi, alibisti, atd. zde dosahují rychle velikého úspěchu, který z nich dělá milionáře, peníze lakomcům nesmrdí, a je jim jedno, že po nich je zde potopa! Obrazně je to celé šachová hra, ve které ten kdo je psychicky lepší, vyšachuje ty, co jsou psychicky horší, místo boje v rovině fyzické, je zde krutý boj, o výhody a jistoty v rovině psychické.

Tam kde není pravda a láska, tam je lež a nenávist, proto si lidi pořizují psa, aby poznali pravdu a lásku, když už u lidí není pravda a láska. Heslem současnosti je levně a rychle, ten kdo se tomuto heslu nepřizpůsobí má zde smůlu, vše směřuje k tomu, že se zruší peníze, a místo peněz zde bude bodování, kontrolní GVKB umělá inteligence tě oboduje a tím se určí tvoje budoucnost, pokud budeš mít špatné bodování, tak budeš ekologicky eliminován na substrát. Heslem v budoucnosti bude, chybu každý udělá jenom jednou, protože ten kdo udělá chybu, ten bude recyklován na substrát.