Proč jsou zákony chybné, to je základní lidská otázka, na kterou je si třeba odpovědět správně. Zákony jsou chybné, protože je vytvářejí amatéři, z díla se pozná tvůrce, bylo a bude! Vše je zde naprogramovaný proces a pokud jsou v programu chyby tak tento proces chybuje to je logické, lidi dělají často chyby, protože dělají to, čemu vůbec nerozumí.

Neustále slyším od politiků a byrokratů já jsem myslel, a proto jsem chyboval, myslíme, protože něco nevíme, podívejme se na knihy a hledejme v nich chyby, čas u každé staré knihy odhalí amatérské chyby, protože můžeme porovnávat současnost a minulost. Proč zákony mají výjimky a proč je zde imunita pro politiky?

Příčinou je pokrytectví, kdy ti, co jsou mocensky nahoře, hlásají mediálně lásku, a přitom jejich myšlení je plné nenávisti, minulost naší malé republiky je plná egoistického pokrytectví, a tak jsme národem cyniků, stali se z nás profesionální herci, co nemají charakter a jde jim jenom o kariéru za každou cenu, pokud by zde vládli zelení cizinci z vesmíru, tak bychom se tomu rychle přizpůsobili a přijali jejich zákony a jejich kulturu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..