Zákony vytvořili lidi a lidi dělají chyby, někdo namítne že přeci se zákony neustále všude opravují nebo mění, takže nemá smysl se tímto starým globálním problémem vůbec zaobírat. Jenže doba se rychle mění, a to co dříve lidem stačilo to dneska už lidem nestačí.

Budeme muset napsané zákony globálně zrušit a místo zákonů zde bude globální umělá inteligence napojená na čipy co budou mít lidi v hlavě, budou to zákony vytvořené na míru pro subjekt a pro situaci, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, už zde nebudou peníze ani státy.

Stroje na těžkou práci, programy na složité myšlení, to je naše budoucnost, je třeba konečně pochopit to že vše je zde o optimální manipulaci a toho lze dosáhnout jenom pomocí vědy a techniky, co bylo to nezměníme a v současnosti budoucnost vytváříme.

Vývoj je o tom že postupujeme dopředu a že nestojíme na místě, cesta dopředu není snadná, protože musíme překonat mnoho překážek co nám stojí v cestě, největší překážkou je lenost, někdo je tím, kdo táhne společnost dopředu, jiný je tím, kdo se pohodlně veze a potom zde jsou ti co společnost brzdí. Naše společnost nemůže být sociálním ústavem pro ty co společnost brzdí, protože mají v hlavě nasráno.