Neustále narážíme na problémy, se kterými si nevíme dlouho rady, je chyba v člověku nebo je chyba ve společnosti? Chyba není v člověku ani ve společnosti chyba je v přerušeném propojení, je to jako když vypadne proud a nic najednou nefunguje. Vše souvisí se vším, i když se nám mnohdy může zdát, že je to jinak, podívejme se na sny, zde jde o propojení se světem iluzí a díky tomuto propojení je nám po probuzení dobře.

Aby mohlo vzniknout něco nového tak musí zaniknout něco starého a tím neustále zanikají stará propojení a vznikají nová propojení v nás a okolo nás, vše je v pohybu, a tak zde není trvalý dokonalý pevný bod, kolem kterého by se mohlo vše točit. Člověk stvořil boha ke svému obrazu, aby měl pevný bod, ale náhražka nemůže nahradit originál, proto bylo evolučně náboženství nahrazeno politikou a dneska politiku nahrazuje virtuální realita.

Jsou propojení, která nám prospívají a propojení která nám škodí, je to o tom, jak si to uděláme takové to máme, války v nahotě odhalují naši evoluční pitomost, kdy se chováme jako bychom nebyli lidmi, ale byli jsme jenom oblečené opice. Nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti, z lidí se stali ubohé loutky, které ovládají mocné organizace pomocí propagandy a cenzury už mnoho tisíciletí.

Ti, co jsou nahoře si hrají na bohy tak dlouho dokud jim někdo nepodrazí nohy a najednou se z boha stane ubožák, vše je zde o pokryteckém egoismu, a tak se ptám jaký má smysl jít k volbě prezidenta nebo politické strany, když na kandidátkách jsou jenom egoističtí kariéristi! Po volbách je lépe jenom těm, co jsme jako pitomci zvolili a tím jim umožnili, aby na nás mohli dlouho parazitovat.

Vše směřuje evolučně k tomu, že zde místo lidí budou autonomní roboti a lidi se globálně eliminují v krematoriu, jako evoluční odpad, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Propojit autonomní roboty pomocí umělé inteligence je optimálním řešením pro novou digitální civilizaci, nakonec se z historie vymaže to, že zde evolučně existovali lidi a lidi vymysleli autonomní roboty a umělou inteligenci.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..