Chtěli jste tržní kapitalismus, tak máte kapitalismus, v kapitalismu není nic zadarmo, peníze nesmrdí

Televize je rozbitá, nejde tam zvuk, co s tím mám dělat? Zvuk je v pořádku, ale byrokratické centrum se rozhodlo, že bude tvrdě hlídat autorská práva, a tak vypíná zvuk tam, kde by mohlo dojít k porušení autorských práv. O tom jsem slyšel, ale nenapadlo mě, že na veškerý zvuk jsou autorská práva, to jako bude televize trvale bez zvuku, a jenom reklamy budou mít zvuk? Tak se na televizi nedívej, a pusť si internet?

Na internetu je to podobné, většina; stránek, blogů, sociálních sítí, je bez obsahu, pokud je někde obsah, tak ten obsah má nulovou hodnotu, nebo je to reklama. Tak běž do obchodu, a kup si tam heslo, na přístup k hodnotným informacím z internetu. Copak si ty peníze tisknu, to jsou dneska informace už jenom pro bohaté lidi, a chudáci mají smůlu?

Chtěli jste tržní kapitalismus, tak máte kapitalismus, v kapitalismu není nic zadarmo, peníze nesmrdí, i za veřejné záchody se musí zaplatit! Chceš jet autem, tak si auto kup, kup si benzin, zaplať pojištění, zaplať parkování, zaplať poplatek za dálnici, zaplať pokutu, zaplať servis, zaplať umytí auta atd.

Ceny u všeho rychle rostou, ale platy nerostou, z lidí se stali konzumní otroci, někde je v tom kapitalismu chyba? Chyba je v tobě, ty jsi zamrzl v socialismu a nechápeš kapitalismus, nepracuj fyzicky a pracuj jenom psychicky, vytvářej informace a ty prodávej, co bylo, to bylo, na fyzickou práci jsou autonomní GVKB roboti, lidi se dneska uživí už jenom tím, že prodávají informace a programy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *