Zpověď pitomce

Nevím, jak mám pokračovat. Berte na vědomí, že nechci žádné politování, chtěl jsem se svěřit s tím, jak se cítím a poukázat ostatním, kteří se cítí podobně, že nejsou sami. Jestli si tohle poslechne člověk a řekne si, že na tom vlastně není tak špatně, tak to splní svůj účel. Jestli kdokoliv bude potřebovat člověka, kterému se může svěřit, jsem tu pro Vás. Rád komukoliv, jakkoliv pomůžu.

Respektuji každého jedince, dělejte si, co chcete, hlavně ať jste šťastný. Já se tu jen snažím zabít čas drogami a hodinami hraním her na počítači. Kdyby tady nebylo rodičů, kteří jsou naprosto dokonalý, už bych byl dávno pod zemí. Je mi jich tak moc líto, tolik času a peněz věnovaného do člověka co má hlavu plnou zlých myšlenek, před kterými dokážu utéct pouze za pomocí drog, a proto každý den utlačuji sebe samotného právě těmito látkami.

Uvědomuji si, že to je to, co mě den, co den táhne hlouběji a hlouběji, ale nevidím jiný způsob, jak zabít alespoň pár hodin tohoto trápení. Dlouho navštěvuji psychologa a psychiatra. Dlouho mám předepsaná antidepresiva. Přijde mi, že život není pro mě a ať se snažím sebevíc pořád jsem smutný. Od malička schytávám klacky přímo pod nohy. Od narození mám nemoc, která mě denně poznamenává.

Dá se říct, že jsem odepsán na prášky a beru je, abych se dokázal hýbat a fungovat. Z psychického hlediska mě to ničí, ten pocit bezmoci, kdy jenom ležíte a nedokážete pohnout jediným svalem ve vašem těle nikomu nepřeji. Rok jsem chodil se člověkem, co mě na denní bázi psychicky týral, slovně napadal, vyhrožoval sebevraždou, řezal se a podváděl. I když jsem kluk, tak jsem si nechal všechno líbit, byla to první láska a taky poslední klacek, který prolomil hráz emocí a jednoho promarněného života.

Už dlouho den nespím, nemám vůbec chuť k jídlu, jsem samá kost a jíst mi jde jenom když se zuhlím. Spánek mi nic neříká, v uších smutný songy a zase přemýšlím nad tím stejným. Co tu dělám? Proč se trápím? Každý den je stejný, přijdu si zaseknutý v neustále se opakujícím kruhu s jedinou a tou nejhorší cestou ven. Na každého člověka jsem tak hrozně hodný. Přijde mi, že jediný cíl, co tu mám je dělat ostatní šťastnými.

V absolutně každé šanci, jak pomoci cizímu člověku, ať je to maličkost či něco většího, vždy bez váhání pomůžu. Ten pocit, že jsem někomu ulehčil alespoň pár sekund života, mě naplňuje. Nikdy nevíte, čím si člověk prochází, proto byste vždy měli pomoct. Mám pouze dva kámoše, z toho jednoho v hlavě, jelikož se nedokáži bavit déle s lidmi. Přijde mi, že lidem bude lépe když mě nebudou znát, a proto po čase přestávám odepisovat a začnu dělat, že neexistuji.

Absolutně nejvíc co mě sere je škola. Jsem ve čtvrtém ročníku a nedostal jsem se k maturitě. V září dělám reparáty ze 2 předmětů. Nedokážu se na školu ani podívat, přijde mi to tak zbytečné. Nemám žádnou motivaci. Zdálo se mi pár špatných snů spojených s maturitou, kdy jsem utíkal ze školy ve stresu. Fuj, ani si nedovedu představit, že se tam vrátím. Hrozně mě baví pracovat, dělat cokoliv za co dostanu zaplaceno, a to je další důvod proč pro mě škola nikdy nebyla.

Ve světě se dějí jenom zlé věci a všechno pomalu, ale jistě jde doprdele. Nevidím jediné pozitivum, proč se tu přes to vše snažit přežít. Přijde mi, že jsem tak mladý, ale přitom už jsem si prošel spoustou věci a nedokáži si představit co vše mě ještě čeká, ať nad tímhle všem přemýšlím z jakéhokoliv úhlu pohledu, vždy dojdu ke stejnému závěru.

Co tu dělám? Proč se trápím? Za poslední rok se mi nestala pozitivní věc a moje hlava už to nezvládá, nemám žádné sebevědomí. Chtěl bych žít život a né přežívat. A lidem, co se cítí, ať už sebe míň jinak jak normálně, nebojte se ozvat psychologovi nebo psychiatrovi a svoje problémy řešit včas. Čím déle se budete trápit, tím hůře se z toho budete dostávat. Držím Vám palce.

Odpověď od profesionála

Potřebujete lásku bez lásky se neuzdravíte, léky a drogy vám lásku nepřinesou, lásku nekoupíte za peníze, lásku si musíte zasloužit, svět je jako zrcadlo, ve kterém vše, co dáváte to nazpět dostáváte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..