Cesta od maximalismu k minimalismu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Maximalismus je jako když jste tlustí, a tak musíte díky únavě často odpočívat, tak jako tělo zatěžuje zbytečný tuk tak naše myšlení zatěžují zbytečné vědomosti, máme byt plný zbytečných věcí, vytvořili jsme mnoho zbytečných; zákonů, pravidel, norem, předpisů atd. jsme v kleci maximalismu, a tak z toho máme deprese a stres!

Podívejme se na načítání stránek a blogů které je pomalé díky maximalismu, musí nutně být na stránce nebo blogu tolik zbytečných pitomostí které jenom zpomalují načítání, musí zde být všude na internetu pitomá reklama na pitomosti, která nás jenom okrádá o čas a tím i o peníze! Musí být na internetu pitomé fórum které z nás dělá pitomce a kde je pitomý moderátor který dělá jednu pitomost za druhou.

Je třeba zavést konečně cenzuru s umělou inteligencí, která bude vše, co je na internetu pitomé eliminovat ohněm a mečem, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka! Měl jsem na internetu mnoho registrací na sociální globální sítě a vše jsem eliminoval ohněm a mečem! Není to pitomost mít zde zbytečně veliký stát, který má zbytečně moc zaměstnanců a následkem je zde pitomá nálada díky velikým daním a veliké byrokracii!

Stát potřebuje optimální digitální minimalizaci při které dostane výpověď 99 % státních zaměstnanců, všude dochází k tomu, že se zaměstnanci nahrazují za roboty a umělou inteligenci, náš stát je ale ještě evolučně ve feudalismu! Musí nutně být na světě lidí jako sraček? Zavedeme globálně každoroční GVKB certifikaci kvality člověka, ten, kdo nedostane tuto GVKB certifikaci každý rok ten bude eliminován v krematoriu, kontrola kvality je základem pro optimální minimalizaci, jenom tak zde eliminujeme degeneraci a přelidnění, zájem velikého je vždy nad zájmem malého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *