Nejdříve evolučně u nás zanikla Komunistická totalita a potom za krátkou dobu zaniklo Československo, vše je zde dočasným evolučním experimentem, trvale zde jsou jenom evoluční změny. Současnost je dlouho spojená s Evropskou unií, dále je zde pandemie a válka na Ukrajině.

V době, kdy zde zaniklo Československo tak se u nás začal pomalu zavádět internet, potom došlo k tomu, že se internet dostal i na mobilní telefony, a to už jsme v moderní současnosti kdy všude spatříte pitomce co mají bezdrátová malá sluchátka a koukají do velikého telefonu na internet.

Za pouhých třicet let se toho mnoho změnilo, něco se změnilo málo a jiné hodně to záleží většinou na situaci. Logicky pokud se mění vše okolo nás tak to vede k tomu, že se změnám přizpůsobujeme, a tak se měníme podle situace. Jaké vynálezy a patenty nejvíce začali měnit naši kulturu a civilizaci? Jde o stroje, problém je často určit co je nástroj a co je stroj?

Třeba televize je stroj na vymývání mozků, šicí stroj je strojem na výrobu oblečení atd. nebude to trvat dlouho a bude zde autonomní robot, který nahradí zaměstnance a funkcionáře, práce za peníze pro lidi žádná nebude, je naivní věřit tomu, že zde nemůže být autonomní robot prezident, který bude vyznamenávat autonomní roboty, evoluce je jako lavina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..