Přeskočit na obsah

Česká republika je sto let za opicemi

Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme že jsme sto let za opicemi, miliony zaměstnanců v kanceláři dělá dneska práci, kterou by mohla zastat umělá inteligence a tím by se ušetřilo mnoho peněz a lidského času, stačí vše jenom optimalizovat a automatizovat.

Jeden moderní počítač s operačním systémem Debian tak může nahradit tisíce zaměstnanců v kanceláři, vše jde, pokud jsme pod konkurenčním tlakem, máme k dispozici moderní vědu a techniku, ale myslíme a jednáme jako bychom žili jako neandrtálci, a tak jsme sto let za opicemi.

Pokud se u nás někdo naivně pokusí přijít s něčím novým tak narazí na problémy které nejde vyřešit, protože jsme sto let za opicemi, to logicky vede k tomu, že od nás mnoho lidí uteklo tam kde nejsou lidi sto let za opicemi. Podívejme se na internet u nás, porovnejme Seznam a Yahoo, naše ubohá minulost je příčinou naší zaostalosti.

Neustále na naše malé teritorium přicházeli cizinci s velikou armádou ve snaze z nás udělat svoje otroky a následkem je to že jsme sto let za opicemi, dalším problémem je to že jsme malým národem, který se nachází v místě kde je většinu roku špatné počasí a není zde přístup k moři. Pokud byl u nás někdo zdravý a vzdělaný, tak od nás brzo utekl jinam aby se tam měl lépe.

Štítky: