Češi jsou líní a hloupí

Statistiky nelze oklamat, podle statistiky jsou Češi líní a hloupí, proto se zde dobře daří nepřizpůsobivým příživníkům co k nám přišli z Indie. Jsme tak líní a hloupí že začínáme už vymírat a brzo zde místo nás budou jenom cizinci z výhodu a nepřizpůsobiví příživníci z Indie. Z díla poznáváme tvůrce a jaké je dílo našeho národa, je to dílo lenochů a hlupáků. 

Je to jenom marnost se zde snažit něco změnit k lepšímu, z hovna nikdo bič neuplete, ano Češi jsou zde na hovno a ti co jsou nahoře zvysoka zde serou na ty co jsou zde dole, a proto zde život stojí za hovno, následkem je nálada na hovno. 
 
Podívejte se na počasí u nás, počasí zde stojí za hovno protože jednou je zde veliká zima a potom je zde veliké horko, ideální by bylo udělat z České republiky přírodní rezervaci a ponechat toto území zvířatům a stromům, nejsou zde Češi, tak zde nejsou s Čechy problémy. Odejdeme do Německa a zde se budeme mít líp, stejně nám zde už nic nepatří a tak zde bude EU rezervace s názvem Bohemia.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu