Certifikace pravdomluvnosti pro vysokoškoláky

Je třeba zavést v EU certifikaci pravdomluvnosti pro vysokoškoláky, tato certifikace bude mít jenom roční platnost a ten kdo nebude mít platnou EU certifikaci pravdomluvnosti, ten nebude smět pracovat na pozici určené pro vysokoškoláky. Testování se bude provádět pomocí moderní vědy a techniky, ve specializované národní nemocnici.
Vědci a statistici zjistili, že kořenem všeho zla v EU je to že vysokoškoláci lžou, a tak dochází k plýtvání hodnotami, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, školství, dopravy, rodiny, psychiky, atd. pravda musí v EU konečně zvítězit nad lží, aby zde konečně místo nenávisti byla láska.
Nebudou zde pro nikoho v EU výjimky a imunita, certifikaci pravdomluvnosti bude muset mít; prezident, král, šlechtic, papež, diplomat, předseda vlády, předseda politické strany, senátor, poslanec, státní byrokrat, policajt, generál, ředitel, celebrita, atd. Lež je nemoc a nemocný člověk nemůže pracovat na vedoucí funkci, jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, ano, bude lépe, jakmile se zavede certifikace pravdomluvnosti, takto, skončí období korupce a tunelování v EU.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu