Přeskočit na obsah

Čerti jsou bohatí, a tak jsou andělé nahatí

Andělé jsou nahatí a čerti jsou bohatí, naše kulturní civilizace se podobá Titaniku, který jde ekonomicky ke dnu a pracující lůza je zamknutá v podpalubí a sobecké elitě je jedno že se utopí. Mnoho zadlužené vlády v EU se hádají, jestli mají ekonomicky ještě podporovat EU, které se potápí jako Titanik, ten, kdo není slepý, musí pochopit to, že záchrana EU už není možná, ekonomické potopení EU je více než jisté.

Jsme bohužel na jedné ekonomické lodi, na které se plaví EU a měli bychom mu tedy pomoci, i když se naše národní ekonomika potápí a veřejný dluh na jednoho obyvatele je již 300 000 Kč. EU vzniklo tak jako vznikl náš zbytečný Senát, kde bere mnoho neschopných sobeckých lidí vysoké platy za to, že mnoho chybují a ekonomiku systematicky byrokraticky likvidují.

Lidské mocné a bohaté autority co rozhodují sobecky o nás bez nás, se obrazně podobají slepému člověku, který vede slepý zástup, a tak logicky následuje ekonomická srážka s ledovcem a EU Titanik jde pomalu a jistě ke dnu, elita si kupuje; platinu, zlato, stříbro, diamanty, perly atd. a to dává do trezorů ve Švýcarské bance, aby takto překonala potopení tohoto starého EU Titaniku, který prý měl být ekonomicky nepotopitelný? Elita křičí, musí se všude na všem mnoho zásadně šetřit, ale vždy se šetří jenom na pracující lůze, sobě elita zdroje příjmů nezmenší, naopak se snaží si i v krizi svoje zdroje peněz chytře zvětšit.

Vše je o inteligenci, bez inteligence ekonomika nefunguje, pokud se podíváme na ekonomický růst u; národů, podniků, jedinců atd. vždy zjistíme, že za ekonomickým dlouhodobým růstem je jenom správné využívání inteligence a pokud se inteligence začne násilně potlačovat tak následkem je ekonomická dlouhodobá krize.

Inteligence není o tom vystudovat vysokou školu, ale je o tom, že se budeme od narození správně specializovat a budeme si ekonomicky neustále konkurovat, jakmile zde není konkurence a specializace je inteligence nahrazená svatými vědomostmi a naše vědomosti získané ve vysoké škole nestačí k řízení složitého ekonomického systému, který se neustále mění.

Jenom z kvalitních lidí zde může být kvalitní společnost, je třeba neustále u všeho kontrolovat kvalitu a čistotu, vše, co nebude zde kvalitní a čisté to se musí automaticky eliminovat i kdybychom měli eliminovat politické a podnikatelské mocné a bohaté celebrity co dneska rozhodují sobecky o nás bez nás.

Štítky: