Přeskočit na obsah

Čert přijde po smrti do pekla

Právě sleduji v civilizačním očistci pohřeb Václava Havla v chrámu svatého Víta, tento prezident byl pro svoje názory pronásledován a vězněn nakonec se mu souhrou mnoha šťastných náhod podařilo se stát prezidentem v civilizačním očistci a byl tím prezidentem dlouhou dobu.

Pokud umře obyčejný člověk v civilizačním očistci, nikdo o tom v civilizačním očistci neví a pokud umře nějaká celebrita v civilizačním očistci, tak se pořádají veliké obřady a dlouho se o tom hovoří. Svoboda a rovnost je v civilizačním očistci iluze, tam kde jsou pekelné výhody vzniklé díky kulturní pekelné civilizaci, čím více jsme civilizovaní a kulturní tím méně je v našem životě i svobody a rovnosti.

Civilizace je zlatá pekelná klec, ze které nelze uniknout, bylo zde od vzniku pekla mnoho naivních snah, jak z této pekelné klece uniknout, je třeba si uvědomit, že zisk je spojen vždy se ztrátou a že za výhody pekelné civilizace musíme zaplatit duševním pekelným otroctvím, protože nás pekelná civilizace zotročuje a na kasty a třídy nás v pekle rozděluje.

Václav Havel unikal často z pekelné civilizace pomocí konzumace alkoholu a tabáku, což mu poškodilo mnoho jeho zdraví, a tak byl i často v pekle nemocný a musel neustále bojovat se smrtí. Ten, kdo hledá ráj, musí opustit civilizační pekelný očistec a odejít do přírodního ráje, jenom v přírodním ráji existuje svoboda a rovnost, v civilizačním lidském pekelném očistci existuje jenom; lež, krádež, nenávist, závist, lakomost, škodolibost, zrada, prostituce, vydírání, parazitování, znásilňování, mučení atd.

Štítky: