Centralizace stvořila očistec

Centralizace je návyková droga pro ty co jsou v centru, vše je o tom že jsme podlehli pokušení a tak jsme za trest v konzumním očistci. Za veškerým pokušením je toužení po parazitování, ten kdo je dole nemůže parazitovat, a ten kdo je nahoře, ten může beztrestně parazitovat na těch co jsou dole, nadbytek je zde díky nedostatku. Jaký smysl má to že půjdeš k demokratickým volbám když žádná strana nemá v programu zrušení centralismu.
 
Všechny změny co nabízejí politici jsou jenom kosmetické drobné změny na povrchu centralizované kultury. Prý je zrušení centralismu utopie protože bez centralismu přeci nemůže konzumní společnost existovat. Vše jde naprogramovat dneska tak, že už centralismus nebudeme k ničemu potřebovat, na myšlení a řízení všeho budou počítače a na práci budou stroje a roboti, lidi zde budou jenom na to, aby byli tím čím jsou, a nehráli si na to co nejsou. 
 
Člověk nebyl evolučně stvořen jako otrok centralizace, ale byl stvořen jako svobodný pán, který má svoje přírodní teritorium, kde jej nikdo neomezuje. Nemusí být na světě lidí jako sraček, zavede se globálně každoroční kontrola zdraví a psychiky od narození do smrti, vadní jedinci se eliminují v krematoriu, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, ve městech budou jenom roboti a lidi budou žít jenom ve velikých rezervacích daleko od civilizace, v rezervaci nebudou už lidi muset platit daně a chodit do školy, co si zde každý vypěstuje to si i sní, kdo nebude nic dělat ten zemře v rezervaci hlady.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]