Centralizace proměnila lidi na nuly

Máte pořád blbou náladu, protože se máte blbě a nevíte proč se máte blbě když se tolik snažíte se mít dobře? Centralizace z lidí udělala nuly, a tak se lidi mají blbě, války v nahotě odhalují to, že miliony mrtvých lidí to je pro centralizaci jenom statistika! Když stará centralizace nefunguje tak je nahrazená novou centralizací a jede se evolučně dál!

Centralizace z dálky vypadá jako; feudalismus, kapitalismus, komunismus, socialismus, humanismus, populismus atd. rovnost je zde jenom ve smrti! Přichází digitální centralizace, místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenápadně globální genocida.

Roboti pracují jako roboti je to jasná volba pro zaměstnavatele! Na internetu se setkáváme s tím, že máme potvrdit to, že nejsme roboti, jak bude internet vypadat, pokud zde budou jenom samí roboti a lidem bude přístup na internet zablokován. Z internetu tak zmizí reklama a propaganda, takto na internetu zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *