Centralizace je brzdou ekonomiky

Mocní a bohatí parazité se snaží z pracujících udělat pomocí ideologické centralizace galejníky, ale to dlouho nefunguje, ubožáci propadnou hříšnému myšlení a hříšnému životu ve kterém je pro ně prioritou hříšný život založený na; lži, krádeži, zradě, podrazech, drogách, vydírání, konfliktech, kastě, třídě, elitě, lize, uzavřenosti, pokrytectví, antikoncepci, atd. Vždy když vyhodnocuji amatérské chyby v konzumních systémech tak pořád narážím na chybnou centralizaci, jak vlastně vzniká v lidské společnosti centralizace?  Za centralizací je vždy vznik výhod, tam kde nejsou možné výhody, tam není možný ani vznik centralizace.
Výhody jsou zdrojem pro vznik každé centralizace, pro centrum zde jsou výhody a pro ty co nejsou v centru zde výhody už nejsou. Dneska je základní výhodou moc, boj o moc je proto spojen s velikým násilím kdy mnohdy se pozabíjí miliony lidí aby někdo uspěl v boji o moc. Neustále vychází mnoho populárních knih o tom jak být bohatý snadno a rychle, ve skutečnosti zde bohatne jenom ten kdo zde má sobecky velikou moc nad lidmi, jde zde o vysoké funkce u; státu, podniku, obchodu, organizace, atd. prací rukou nelze zbohatnout! Proč RVHP nedávno zaniklo a my jsme vstoupili do EU, příčinou byla ztráta moci nad lidmi, moc si lze udržet jenom velikým násilím, pokud násilí zmizí, tak zmizí i moc. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu