Neustále je zde všude snaha pomocí; násilí, zákonů, morálky, propagandy, cenzury, byrokracie atd. z centra ovládat mnoho lidí, a tak vznikají; státy, monopoly, organizace, hnutí atd. jediná rovnost mezi lidmi je zde ve smrti, bylo zde mnoho snah o to, aby se centralizace eliminovala ale vždy se ukázalo to, že následkem je zánik civilizace a kultury.

S centralizací přicházejí problémy, na které není optimální řešení, nejčastějším problémem je to že ti, co jsou nahoře se nestarají optimálně o ty, co jsou dole podle hesla z cizího krev neteče. Války v nahotě odhalují to, že miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro ty, co jsou v centru jenom statistika, podívejme se na to, jak se díky válkám neustále mění hranice a mění se i kultury. 

Centralismus stvořil pokryteckou kulturu, v minulosti se ti, co byli v centru chytře schovávali za boha; byla to boží válka, zákony dal lidem bůh, vše zde mělo osud určený bohem atd. Když lidi přestali věřit na všemocného spravedlivého boha, tak se bůh nahradil za; propagandu, cenzuru, konfidenty, drogy, dluhy atd. parazit logicky dělá vše pro to, aby mohl parazitovat na hostiteli o tom je naše pokrytecká kultura.

        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..