Přeskočit na obsah

Centralismus se stal svatým kultem

Tam kde není mezi lidmi rovnost tam je centralizace, která lidi rozděluje na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, aby ti, co jsou nahoře měli nadbytek peněz a času, a tak ti co jsou dole musí mít nedostatek peněz a času a je zcela jedno jestli je u moci socialismus nebo kapitalismus.

Centralismus se stal svatým kultem, který se všude uctívá už mnoho století, podívejme se na krize, které eliminují státy a organizace, za každou krizí je centralizace, politika centrálně pomocí zákonů řídí ekonomiku a následkem je inflace, protože jsou lidské zákony chybné, a tak se plýtvá časem a penězi ve velkém.

K čemu jsou zde zákony, které mají výjimky a neustále se mění, v mnohém lidské zákony připomínají hromadu písku, ze které je možné cokoli rychle snadno vytvořit, ale ten výtvor je zde krátkou dobu! Všude je to o tom že moje hra má moje pravidla a ten kdo pravidla poruší je potrestán, to, co je normální u nás, to už není normální daleko od nás!

Nebude to už trvat evolučně dlouho a v civilizaci budou místo lidí; stroje, programy, roboti, umělá inteligence atd. práce pro lidi nebude a je naivní představa že zdaníme roboty a umělou inteligenci. Roboti pracují jako roboti je to pro zaměstnavatele jasná volba, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala nenápadně globální genocida. 

Štítky: