Centralismus je stroj na vandalismus

Jsme klamáni více než si uvědomujeme od narození do smrti, naše pokrytecká civilizace to je továrna na lež a nenávist! Největší lží je to že práce dává životu smysl, jsme vychováváni k práci pro cizí lidi, stali se tak z nás sluhové, co slouží mnoha cizím pánům a není ten co by se zavděčil všem! Následkem je to že jsme nemocní a naděje na to, že budeme zdraví je utopie, civilizace se stala velikou nemocnicí, ve které jsou všichni nemocní od narození do smrti.

Uměle je zde vytvářen nedostatek toho, co potřebujeme, aby to někomu přineslo veliký zisk, ve snaze se mít dobře se koná druhým zlo, je to celé o tom že parazit z dálky vypadá jako hostitel. Ten, kdo kupuje chce nakoupit levně a ten kdo prodává chce prodat draho je to klasický střet našich ekonomických zájmů. Zaléváme plevel a krmíme parazity, protože jsme špatnými hospodáři, jak je možné to že vandalové nám způsobují obrovské škody a nikdo to optimálně neřeší?

Centralismus je stroj na vandalismus, v centru je pro elitu ráj a daleko od centra je pro dělnickou třídu peklo, volby jsou mediální divadlo, pokud by mohli demokratické volby odstranit všechny nespravedlnosti, tak by se politické volby globálně zakázali. Není zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus, populismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom egoistický centralismus! Co je dovoleno elitě v centru to je zakázáno dělnické třídě, co je daleko od centra a následkem jsou; války, inflace, krize atd. komu není rady od lidové moudrosti, tomu není možné pomoci!

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *