Celebrity jsou loutky

Z dálky vypadají celebrity krásně a z blízka spatříme loutky které mnohé snadno ovládá, pokud chceme poznat lidi tak musíme poznat nejprve to co je nejvíce ovládá, lidi jsou loutky a záleží na tom co je ovládá. Nejvíce lidi ovládá situace a podvědomí, každý se snaží o to aby byl úspěšný a tím se dostává díky konkurenci do problémů.

Zakopaný pes je v jednostrannosti, každý zná jenom jednu stanu mince a nezná co je na druhé straně mince, aby mohl být někdo celebritou tak zde musí být mnoho lidí nulou která nemá naději na to být celebritou, vše je o protikladech mezi kterými je napětí, je to celé hra podle pravidel která u lidí určuje elita a u zvířat pravidla určuje situace.

Pokud pravidla porušíte tak jste za to potrestáni a ten kdo pravidla neporušuje je za to odměněn. Dobytka je mnoho a koryt je málo a tak zde jsou závody o to kdo bude první u koryta a tak se stane celebritou. Ten kdo se pracně dostane ke korytu se snaží o to aby byl u koryta co nejdéle je to možné, tím vzniká uzavřený monopolní centrální systém který se nakonec zhroutí, díky tomu že selže kontrola nad parazitující elitou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..