Čas v prostoru kraluje

Čas je relativní jeho existence je závislá na mnohém, čas se většinou točí v kruhu, výjimečně čas běží i v přímce, vše je zde dočasně. Občas slyšíme to, že někdo nemá čas, nemáme čas na to, co nás okrádá o náš čas, pokud něco milujeme tak na to máme i čas.

Situace určuje to, jak rychle čas běží, se změnou situace se mění i rychlost času, většinou platí to, že u velikého běží čas pomalu a u malého běží čas rychle, velikost je o porovnávání, a tak záleží na tom s čím se něco porovnává.

Vše, co je živé to je zde evolučním dočasným experimentem, jaký má život smysl, když je zde vše evolučně dočasně? Láska dává životu smysl a logicky nenávist má za následek to, že život nemá smysl, proč je zde nedostatek lásky a nadbytek nenávisti, to je klasická otázka, na kterou je potřeba odpovědět optimálně.

Milujeme nejvíce to, co je nám dlouhodobě blízké, logicky nenávidíme to, co je nám cizí, podívejme se na sebevrahy, jejich tělo je jim cizí, a tak toto tělo násilně nějak zavraždí, stejné je to i ve válce, kdy jsou nám nepřátelé cizí, a tak je vraždíme. 

Čas v prostoru kraluje, vše věnuje svůj čas tomu, co je blízké a nemá to čas na to co je vzdálené, je to celé o tom že když se k jednomu přiblížíme tak se od jiného logicky vzdálíme, proto je zde vše rozděleno podle mnohého tak aby bylo vše tam, kde to má správně být.

Pokud je něco tam kde to nemá být, tak jsou s tím problémy, proto zde jsou; školy, soudy, policie, vězení, nemocnice, blázince, továrny, armády atd. optimalizace to je přemístění něčeho tam kde to má správně být, podívejme se do přírody zde je pořádek, protože zde platí jenom přírodní jednoduchá pravidla.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.