Čas prověřuje spolehlivě u všeho hodnotu

Realita byla a bude o hodnotách, často zde jsou propagandou vytvořená hesla, hlásající něco na věčné časy, na věčné časy zde jsou jenom vesmírná a přírodní jednoduchá pravidla jako je pravidlo že každý klad má protiklad a že po příčině je následek. Podívejme se na to, jak Microsoft hlásal že Windows 10 zde bude na věčné digitální časy a najednou je zde datum kdy skončí jeho technická podpora a ke stáhnutí je už Windows 11.

Mnozí si mysleli že víra v boha zde bude na věčné časy a najednou lidi přestali v boha věřit a začali věřit na; výhody, jistoty, protekci, peníze, moc, popularitu, drogy atd. v ekonomice je zlato symbolem jisté hodnoty, u lidského myšlení je symbolem jisté hodnoty lidová moudrost atd.

Pandemie rozdělila lidi na ty, co věří na to že očkování a testování povede k vítězství nad parazitujícím virulentním virem a potom zde jsou ti co na očkování a testování nevěří a my je bereme jako jinověrce a snažíme se je pronásledovat a eliminovat.

Snažil jsem se Bibli pochopit, a nakonec jsem stvořil novou bibli, když to nejde opravit je třeba to novým nahradit, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Není ten, co by se zavděčil všem, čím více zde něco znamenáte tím více zde i máte nepřátel co se vás snaží násilím eliminovat tak jako jsme eliminovali Jana Husa za jeho kritiku svaté církve.

Kritizovat mohou zde jenom ti co mají moc, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, jenom ve smrti je zde rovnost, z prachu vznikáme a v prach se navracíme, ti, co mají štěstí zde mají i prachy a ostatní jim to závidí, kde je zakopaný pes se mnozí ptají a nikdo jim neumí správně odpovědět. Zakopaný pes byl a bude vždy v inflaci, není zde inflace jenom u peněz je zde i inflace u hodnot, naučte se konečně poznat to co je hodnotné a co hodnotné není!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *