Přeskočit na obsah

Čas dokáže zázraky

To, co bylo v minulosti nemožné, to bude v budoucnosti možné, vše je zde evoluční experiment, a proto zde jsou problémy které dokáže vyřešit jenom čas, největším problémem současnosti jsou chyby, které se kopírují. Moudrý se poučuje z cizích chyb a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, z díla poznáme, kdo je moudrý a kdo je hloupý, z dálky hloupost vypadá jako moudrost, vše je zde o propagandě a cenzuře.

Všechny chyby v nás a okolo nás mají jistě i svoje příčiny, nejčastější příčinou nových chyb jsou staré chyby, je to začarovaný kruh, který nedokážeme překonat, a tak se snažíme uniknout násilně do světa iluzí pomocí; léků na hlavu, drog, snů, pohádek, víry v zázraky, sociálních sítí na internetu atd. Společnost je trvale v hluboké krizi, protože neustále se ubožákům vymývá mozek propagandou a cenzurou. 

Čas dokáže zázraky, s příchodem umělé inteligence přijdou brzo i autonomní roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou v továrnách vyrábět roboty, práce za mzdu zde už pro lidi nikde nebude, z lidí se tak stanou sociální ubožáci s nulovou hodnotou pro civilizaci, to povede k odsunu lidí do rezervací daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenápadně realizovala globální genocida.

Štítky: