Čas chudých patří bohatým

Neustále vycházejí knihy o tom, jak nebýt chudý a být bohatý, všechny rady v těchto knihách to jsou teorie, které v praxi nefungují. Ekonomické otroctví je postaveno na tom, že čas chudých patří bohatým, pro vznik všech hodnot je potřeba čas strávený prací a tento čas vlastní bohatí, a proto jsou bohatí.

Otrok svojí prací vyprodukuje hodnotu a tato hodnota připadne bohatým a otrok dostane jenom tolik aby nezemřel bídou. Nadbytek pro otrokáře je založen na nedostatku pro otroky a je jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus atd. to vše je jenom divadlo pro pitomé otroky!

Vládnou nám lháři a zloději, protože dobrota je žebrota, po volbách je líp těm, co jsme si zvolili za naše otrokáře, rovnost je jenom ve smrti, otrokáři by zde chtěli žít do sta let a otroci páchají sebevraždy, o tom je tento svět, ve kterém je člověk člověku peklem, a proto máme v hlavě peklo, to řešíme cigaretou a slivovicí. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..