Psychopatem se člověk už narodí, nejde zde o nemoc, kterou by šlo léčit, jde zde o psychickou vadu, kdy psychopat nemá z ničeho strach, a tak se z něj stává manipulátor, úspěšný manipulátor se stane; milionářem, celebritou, ředitelem, prezidentem atd. neúspěšný manipulátor skončí ve vězení, nebo jako bezdomovec. Tak jako se ve škole známkují studenti tak bychom i mohli oznámkovat psychopaty, kdy ti, co jsou úspěšní v manipulaci by dostali známku 1 a ti co jsou neúspěšní v manipulaci by dostali známku 5.

Názory na to, kolik procent lidí v EU je psychopaty se různí, většinou bereme za psychopaty statisticky jenom ty, co mají známku 1 a tak jsou úspěšnými manipulátory, pokud bychom brali za psychopaty i ty co mají známku 2,3,4,5 tak bychom dospěli k tomu, že polovina lidí v EU je psychopaty. Být úspěšným psychopatem je jako být úspěšným sportovcem, uspět ve veliké konkurenci je velmi obtížné.

Pokud je zde test inteligence, měli bychom logicky i zavést povinný test pro psychopaty, v občasném průkazu by byl výsledek testu pro psychopaty, číslování by bylo podobné jako u testu inteligence, kdy čím menší číslo by v testu vyšlo, tím méně by byl člověk psychopatem. Tak bychom mohli zabránit psychopatům, aby se v EU dostali snadno a rychle na vysoké podnikové a politické funkce.