Byrokratickou centralizaci k ničemu nepotřebujeme

Vždy když se zamýšlím nad amatérskými chybami v konzumní civilizaci, tak dospěji jistě k tomu, že mocná a bohatá ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, a že tuční kapři, si nevypustí svůj rybník (stát, organizace, podnik, unie, strana, církev, sekta, hnutí, fórum, klub, družstvo), kde mají díky centralizaci výhody a jistoty.

Byrokratickou centralizaci k ničemu nepotřebujeme, rodina byla a bude základem pro konzumní civilizaci, a každá byrokratická centralizace, likviduje pomocí salámové techniky rodinu, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, školství, vědy, umění, zdravotnictví, psychiky, atd.

Nadbytek pro ty co jsou v elitním centru, vytvoří nedostatek pro ty, co nejsou v centru, každý centralismus je postaven na tom, že centrum parazituje na tom, co není v centru. Ten kdo pracuje za mzdu, pracuje špatně, v rodině se nepracuje za mzdu, protože zde z naší práce máme okamžitý užitek, co si sami vyprodukujeme, to si i sami zkonzumujeme.

Centralizace se snaží o to, abychom otrocky pracovali pro centrum za malou mzdu, protože centrum se chce mít velmi dobře, díky naší malé mzdě, ten kdo odmítne se podřídit centru, skončí ve vězení, jsme jenom ubohým loutkami, které násilně ovládají mocná a bohatá centra, ve kterých je parazitující elita.

Demokracie je utopie, tam kde existují daně a cla, tam nevládne pracující lid, ale vládne tam mocná a bohatá centrální elita, rovnost je zde jenom ve smrti, mnozí si naivně myslí, že mají šanci se mít dobře, pokud budou dobře pracovat, tato víra v zázraky ale brzo lidi opustí, a přichází blbá nálada, spojená s konzumací alkoholu a kouřením cigaret.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]