Bylo zde velmi mnoho snah o změnu k lepšímu, ale všechny snahy se ukázali jako marné a naivní

Vše je zde o kopírování, vše nové zde vznikne vždy z toho, co zde už bylo, jde o to, abychom nekopírovali chyby, a kopírovali jenom to, co je bez chyb, slepý nemůže vést slepé o tom to zde je. Podívejme se na prioritní pravidla, která se neustále kopírují, a v těchto pravidlech je mnoho chyb, pokud se někdo zkušený a moudrý pokusí na tyto chyby poukázat, tak je většinou potrestán těmi, co zde mají moc a bohatství.

Pravda zde byla testovací verzí a finální verzí je zde lež, dobrota je přeci žebrota, a tak následkem je konzumní očistec, ve kterém nikdo už není normální, protože normální je nelhat a nekrást. Vytvořili jsme kariéristickou pyramidu, kde na vrcholu je ráj pro mocné a bohaté bezcharakterní parazity, a dole je očistec pro dělníky, co pracují za minimální mzdy, a jsou často nezaměstnaní.

Bylo zde velmi mnoho snah o změnu k lepšímu, ale všechny snahy se ukázali jako marné a naivní, kde je chyba? Chyba je v kontrole lidí, podívejte se na řidiče, jak často havarují, protože hrubě porušují pravidla silničního provozu, a nemají svoje motorová vozidla, optimálně udržovaná. Je třeba dát konečně všem lidem do hlavy GVKB inteligentní čipy a odříznout tak egoistický mozek od reality, vše bude globálně řídit jenom centrální umělá inteligence.

Nebudou zde už potřeba k ničemu mocní a bohatí lidé, nebude zde už ani kariéristická pyramida, každý bude dobře utaženým šroubkem ve velikém globálním stroji, vadný šroubek, se okamžitě nahradí novým šroubkem, nebudou zde už problémy s lenochy a parazity, jak si to naprogramujeme, takové to i budeme mít, takto konečně zvítězí na věčné časy láska a pravda, nad nenávistí a lží, nebude zde už pro lidi; pivo, víno, slivovice, cigarety, marihuana, politika, náboženství, filosofie, školství, sport, umění, reklama, prostituce, mafie, extremismus, rasismus, atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *