Byli jsme jazykově znásilněni?

Lidi dneska nerozumí vůbec vědě a technice, každý se zajímá o hlouposti, a tak se z něj stává hlupák, který si potom zvolí za svoje politické zástupce staré hlupáky, komu není rady tomu už není pomoci, když sleduji u nás politiku, tak se mi z ní zvedá žaludek, a chce se mě zvracet. Bezcharakterní kariéristi, se proměnili v krysy co mezi sebou zde závodí o výhody a jistoty už mnoho století, vše se zde ekonomicky podělalo díky českému jazyku, měla zde být němčina a byl by zde pořádek a klid. 
 
Čeština sem byla dotažená z Řecka a Střední Makedonie násilím, pomocí Křesťanského náboženství, naším rodným jazykem je zde ve skutečnosti němčina, byli jsme jazykově znásilněni. Cyril a Metoděj doba asi rok 850, označováni někdy jednoduše jako Soluňští bratři, jsou známí jako Apoštolové Slovanů nebo také Slovanští věrozvěstové. 
 
V rámci své misie na Velké Moravě prosadili staroslověnštinu jako bohoslužebný jazyk. Invaze cizí kultury se vždy snaží o znásilnění podrobené kultury, dneska je zde zase invaze USA kultury, všude je to samý USA kulturní a technický systém, který je nám nucen násilím, neumíš dokonale angličtinu, tak jsi ekonomická nula, a skoč z mostu do studené vody, aby zde byl od tebe konečně klid. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu