Přeskočit na obsah

Bůh to jsou jednoduchá pravidla, podle kterých funguje vesmír a život

Bůh je originál a vše ostatní jsou kopie. Proč je Bůh originál, a vše ostatní jsou kopie? Bůh to jsou jednoduchá pravidla, podle kterých funguje vesmír a život, bez pravidel zde nemůže být žádná hra. Vše je zde hra, ve které je každý divákem i hercem současně. Lidi se snaží vytvářet svoje složitá chybná pravidla, aby si zde mohli hrát na svaté bohy, ale to logicky nefunguje, kopie nemůže nahradit originál, tak jako lež nemůže nahradit pravdu.

Jak se vlastně Bůh jmenuje? „Já jsem ten, kdo zde všemu kraluje.“ Všemu zde kralují jednoduchá pravidla, logicky proto není možné, aby člověk mohl hovořit s bohem jako se subjektem, proč se lidi snaží o to, aby byl Bůh subjekt, se kterým lze hovořit a který slyší člověka? Člověk si vše uzpůsobuje tak jak mu to vyhovuje a nechce se přizpůsobit realitě.

Tím člověk logicky existuje ve světě svatých dezinformací, a proto chybuje a potom se rozčiluje. Co jsou to pohádky a náboženství, jsou to dezinformace, které dělají z lidí hlupáky, jelikož jsou lidi hloupí, tak je mohou snadno okrádat ti, co jsou chytří, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole, čím více milionáři bohatnou, tím více dělníci chudnou, sytý hladovému nevěří.

Když je lakomcem veliký majetek nahromaděn tak lakomec zemře, a dědici se mají dobře, protože mohou majetek rozptýlit, a užít si tak života. Krize přichází, pokud zde jsou veliké dluhy, veliké dluhy zde jsou díky velikým daním, veliké daně zde jsou díky velikému množství lidi, co se mají dobře i když nepracují, je to začarovaný kruh, který vždy skončí nakonec válkou.

Štítky: