Bůh je náš pravý a jediný pastýř

Divoké zvíře je svobodné a dobytek není svobodný, představme si domácí kočku jak na zahradě jí potravu, co jí dal člověk a najednou přiběhne divoká kočka a sní domácí kočce její potravu a domácí kočka si to nechá líbit, protože je vychována mnoho generací člověkem, k tomu, aby byla hodná a pokorná.

Reklama nás klame po celý život a tvrdí nám, že jsme svobodní a že je zde demokracie, ve skutečnosti zde není demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký parazitismus, všemu zde kralují mnoho tisíciletí jenom mocní a bohatí paraziti, statisticky 1 % lidí zde ovládá násilím 99 % lidí, vždy je každá konzumní společnost a každá organizace, rozdělená na pastýře a dobytek.

Bůh je náš pravý a jediný pastýř, to hlásá každé náboženství a každá sekta. Mnoho let jsem hledal marně odpověď na otázku, co je to vlastně bůh, který vše z ničeho rychle a snadno stvořil a zapomněl si to ve spěchu patentovat, a tak se každý pitomec vydává za božího syna, nebo rovnou boha. Bůh to jsou vesmírná a přírodní pravidla (kauzalita, dualita), co platí všude neustále a nikdy se nikde nezmění podle situace.

Vše v nás a okolo nás funguje díky pravidlům, moderně místo slova pravidlo, použijeme slovo program, jak si to každý naprogramuje, tak mu to i funguje. Současná politická a ekonomická pravidla, podle kterých jako lidi všude mnoho století žijeme mi připomínají operační systém Windows, který se neustále aktualizuje a restartuje, nebo zde jsou nové verze Windows.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *