Bůh je na baterky

Říj 2, 2021

Bohem nám všem to je, co s námi manipuluje, a to co s námi manipuluje to je na baterky nebo na akumulátory, nebude to trvat evolučně dlouho a lidi se pomocí čipů v hlavě naskenují a potom se přemístí do GVKB virtuální reality, lidská těla se eliminují v krematoriu, na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, nejmocnější ve vesmíru jsou informace, díky informacím existuje vesmír a v něm ekosystémy a člověk.

Člověk se liší od zvířat tím že pomocí inteligence a práce dokáže zázraky. Nebude to už trvat dlouho a bude zde běžná umělá inteligence, inteligentní je to, co má paměť, čím vyspělejší je inteligence tím vyspělejší je i paměť. Abychom naučili programy inteligenci tak je naprogramujeme k tomu, aby uměli pracovat s informacemi uloženými ve veliké paměti, obrazně je to jako vyznat se v bludišti kdy nám paměť umožňuje to, že nebudeme v bludišti bloudit.

Není možné, aby subjekt měl v paměti informace o všem, a proto je zde specializace, a tak bude každá umělá inteligence na něco specializovaná, vše, co je veliké to je složeno z malého, snahy o to, aby zde byla univerzální umělá inteligence jsou naivní. Tak jako je každá kniha na něco specializovaná tak zde budou i programy umělé inteligence kdy bude každý program specializovaný, nic nového pod sluncem podívejte se do přírody zde se každý živý systém na něco specializuje mnoho tisíciletí, a proto to dělá profesionálně.