Bůh je dobrý a ty jsi zlý

Ano, já jsem dobrý a ty jsi zlý, pokud takto myslí většina lidí tak následkem je mnoho problémů na které není řešení, kde se v lidech vzalo tolik pyšného sebevědomí? Příčinou je to že se lidi měli v dětství velmi dobře a tak jsou naprogramovaní k tomu aby se měli dobře po celý život jenže najednou narazí na problémy se kterými si neporadí, následkem je psychický problém a hledání způsobu jak ten problém vyřešit.

Konzumace prášků na deprese a stres, pití piva a kouření cigaret, víra v to že mi bůh pomůže, atd. to jenom problém odsune, ale nedokáže jej eliminovat, nadávat na to že je konzumní společnost vadná je běžné, přiznat si to, že já jsem psychicky vadný, to je pro pyšného sebevědomého člověka veliký problém. Dospělost je v tom že nevěříme na pohádky a jsme realisty co se řídí lidovou moudrostí která říká, jak si to uděláš takové to i máš. Svět lidí je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá hlupák, tak spatří hlupáka.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu