Přeskočit na obsah

Budoucnost je v globalizaci a miniaturizaci

Zhroucení každého dogmatického systém je způsobeno jeho velikostí, podívejme se na viry a hmyz, zde je vše postaveno na miniaturizaci, a tak to dokonale funguje, pokud zabijete mouchu, nebo jeden virus, tak se nic neděje, protože díky miniaturizaci, zde je vše v obrovském množství, a tak ztráta jedince nic neznamená. Proč by každá rodina na světě nemohla fungovat stejně jako stát, a mít svoji měnu, a svoje zákony a normy, svůj rodinný jazyk, svoje náboženství atd. zánik jedné rodiny, by tak zde nic neznamenal! Války a konflikty by nebyli už mezi národy, ale jenom mezi rodinami.

Podívejme se na mobilní telefony, jejich veliký úspěch je v miniaturizaci, podobně jsou na tom i počítače skončila doba velikých počítačů, lidi potřebují malé levné počítače na baterky, které mohou mít neustále všude sebou. Nepotřebujme zde veliké národy, ve kterých je člověk jenom otrokem s nulovou hodnotou, tak jako lze tvrdý salám nakrájet na slabé plátky, tak nakrájíme i veliké státy a veliké organizace, místo centralizace zde bude decentralizace! Podívejme se na EU, jak funguje, je to amatérský ekonomický projekt, který rychle vzniknul a rychle i zanikne, Anglie ukázala, že i bez EU je možné existovat.

Podívejme se na diplomové práce naší elity, zde je klasická ukázka něčeho velikého, co má nulovou hodnotu, a jenom nás to egoisticky okrádá o čas a peníze, taková evoluční pitomost, může vzniknout jenom díky tomu, že zde není běžná miniaturizace. Stát není podnik, jak pravil náš politický vůdce, náš stát je mafiánská kleptokracie, stačí se podívat na statistiky a ekonomiku, soudruzi si nasadili nové kapitalistické masky, a oblékli nové kapitalistické kostýmy.

Ano, statisticky většina zaměstnavatelů jsou bohatí cizinci, nejsme tady doma, jsme zde jenom otroky cizinců, pracuješ pro cizince za ubohý plat pomalu a chybně, tak máš padáka. Vždy jsem se ptal, kdo z páchání zla má největší užitek, a vždy jsem nakonec dospěl k tomu, že tento konzumní svět ovládají nejvíce chytří milionáři, které poznáme podle toho, že mají ochranku, která je všude chrání a často mají i imunitu.

Štítky: