Budou roboti pracovat jenom zadarmo?

Ono totiž práce zadarmo, není ve skutečnosti prací zadarmo, protože zde jsou veliké náklady na toho, kdo pracuje, a tyto náklady mohou být větší, než kdyby, ten kdo pracuje, dostával za práci malou mzdu. Pokud se totiž staráme o sebe sami, tak je to mnohem levnější, než kdyby se o nás měl starat někdo jiný, malá mzda je ve skutečnosti ekonomický podraz, který z nás dělá otroky velikých dluhů.
Mnozí si naivně mysleli, že peníze dají otrokům svobodu, jenže nakonec se ukázalo, že otroci díky penězům jsou mnohem většími otroky dluhů, než když byli zotročeni otrokářem. Proč nepoužít peníze i na zotročení robotů? Z nezaměstnaného robota se takto stane ubohý bezdomovec, který existuje na okraji civilizace, na jedno volné pracovní místo se přihlásí mnoho robotů, a zaměstnavatel si vybere nejlepšího robota, a pokud s ním nebude spokojen, tak jej vyhodí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu