Bude Windows 11 inteligentní operační systém?

Inteligence je schopnost se učit novému, zde se dostáváme k tomu, že teorie v praxi často optimálně nefunguje a lepší je tak se učit pomocí praxe a zapamatovat si to co se v praxi často opakuje. U lidí se nejlépe učí malé děti, co se mají dobře tělesně a psychicky, u počítačů hovoříme o strojovém učení, které probíhá jinak než u lidí, počítače pracují při učení podobně jako šachový program a čím více je něco náročnější na učení tím více na to potřebují strojového času, aby mohli zpracovat optimálně veliké množství informací.

Nebude to trvat dlouho a začnou se vyrábět čipy a počítače optimalizované pro umělou inteligenci, statisticky u nás má většina lidí počítače velmi staré a nechce se jim investovat do nákupu moderního počítače, navíc díky pandemii došlo k problémům s výrobou některých počítačových součástek, a tak je problémem si nechat sestavit počítač na hry.

Já jsem si naštěstí nechal sestavit nový počítač na hry ještě těsně před pandemií, a tak jsem za vodou. Jsem přihlášen do programu na testování Windows a macOS, zkoušel jsem dříve testovat Linuxové distribuce a UNIX, nakonec jsem přestal používat Linuxové distribuce a UNIX, protože jsem nebyl s těmito operačními systémy spokojen. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *