Přeskočit na obsah

Bohatství je založeno na bídě

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, vzniklá energie vytváří příčiny a jejich následky, a tak je zde vše naprogramovaným pulzujícím procesem, který vede k; soutěži, boji, konfliktu, válce, násilí, parazitování atd. dobrota je tak žebrota. Bohatství je založeno na bídě, je naivní představa že budeme jednou všichni bohatí a nebudou zde nikde chudáci a ubožáci. Pokud bychom eliminovali násilně bohatství a bídu, tak následkem by byl rychlý a jistý zánik konzumní civilizace!

Mnoho lidí se rozhodlo že začnou se soukromým podnikáním a brzo jim došlo to, že jejich naděje na to že je jejich soukromé podnikání uživí je minimální, je to podobné jako když si založíte na internetu stránku a ta stránka má několik let pořád malou návštěvnost, a to vede k tomu, že stránku zrušíte. Pokles návštěvnosti u nás je způsoben tím, že na internetu existují globální informační technologie, které programově diskriminují naše snahy o to, aby naše stránky a blogy měli velikou návštěvnost.

Pohyb všech peněz je neustále pod kontrolou nadnárodních elit a tyto elity dělají vše pro to, aby nemohli chudáci zbohatnout jakýmkoli způsobem! Vše to je jenom globální hra o veliké peníze a v této hře je vaše naděje na úspěch stejná jako v loterii! Když zde konečně zanikl socialismus, tak jsme si naivně mysleli, že skončí naše blbá nálada a bude nám všem v kapitalismu konečně líp, brzo nám ale došlo to, že ekonomický zázrak se nebude konat, protože se změnil jenom povrch společnosti a pod povrchem je pořád jenom egoistické pokrytectví. 

 

Štítky: