Přeskočit na obsah

Bohatství je tam kde je kvalita

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, a tak bohatství je tam kde je kvalita, logicky bída je tam kde není kvalita. Většina lidí na světě žije ve veliké bídě, protože tam kde žijí není kvalita. Často slyším buď kvalitní a budeš se mít dobře, tak to ale v praxi nefunguje, protože nekvalitní okolí ti nedovolí se mít dobře!

Proto se mnoho lidí logicky snaží emigrovat tam kde se mají lidi dobře díky tomu, že je tam běžná kvalita, jednoduché to mají s migrováním ptáci, a tak v zimě odlétají tam kde je teplo. Teoreticky by mohli lidi snadno emigrovat pomocí letecké rychlé dopravy, problémem je to, že se bohaté státy brání byrokraticky invazi lidí z chudých států. 

Proč je tak velikým problémem zajistit v chudých státech kvalitu? S kvalitou je to jako ve sportu, na startu je tisíc běžců a jenom jeden je v cíli první, zde není možná korupce a protekce, v přírodě to funguje podobně, a to co běží pomalu se tak stává snadnou potravou pro predátory.

Dneska se kvalita zaměstnance neměří už výkonem těla, ale výkonem mozku, pracuje ti mozek pomalu tak neuspěješ ve veliké konkurenci. Z lidí se tak obrazně stali roboti na dálkové ovládání a výkon robotů je monitorován a pomalí roboti se ocitají v problémech a bídě. 

Otázka je, co uděláme s tím, že většina genetických robotů na světě je nekvalitních, zavedeme globálně každoroční testování genetických robotů od narození do smrti a nekvalitní roboty budeme optimálně recyklovat, nejsme tak bohatí abychom mohli zalévat plevel a krmit parazity.

Štítky: