Bohatství je ekonomickou nemocí

Nevěřte na to co jste si neověřili z více zdrojů, není zde nikde; rovnost, svoboda, pravda, láska, atd. je zde jenom; nerovnost, otroctví, lež, nenávist, atd. Jsme klamáni více než si uvědomujeme, ti co jsou nahoře nám přeprogramovali mozek a tak z nás udělali loutky na dálkové ovládání, všude kde jsou daně tam z lidí dělá elita loutky na dálkové ovládání, následkem je blbá nálada a konzumace tabákových výrobků a alkoholických výrobků nebo prášků na psychické nemoci.

Lidi se chtějí mít dobře ale nadbytek je možný jenom díky nedostatku, vládnou nám lháři a zloději, vše je o tom že je zde protekce pro lidi co si protekci nezaslouží, pokud by mohli politické volby eliminovat populistický protekcionismus tak by se všude volby zakázali!

Pokud by umělá inteligence cenzurovala televizi a internet tak by zanikla; reklama, politika, náboženství, sekty, umění, atd. vše je násilně ohraničeno tak aby mohli ti co jsou nahoře snadno parazitovat na těch co jsou dole, nadbytek vytváří nedostatek, ryba smrdí od hlavy a tou hlavou jsou ti co jsou nahoře díky protekci. Bohatství je ekonomickou nemocí, je to ekonomická rakovina, která proměnila konzumní kulturu v očistec, ve kterém nemá pro lidi život logiku a smysl, proto je zde tolik sebevražd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..