Rubriky
Hříchy

Bohatství je droga která z lidí dělá zlé hříšníky

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Problémy jsou tam kde není optimální ochrana hodnot, není to jenom lidský problém i v přírodě je vytvořená ochrana hodnot pomocí; bodlin, krunýře, jedu, maskování, atd. vždy zde byla a bude snaha o snadné získání hodnot. U lidí se nejvíce řeší ochrana peněz a hodnotných věcí, jenže to nestačí je třeba i chránit lidi a to co lidi svojí prací vyprodukují.

Podívejme se na druhou světovou válku co se v ní dělo s lidmi, zde jasně selhala ochrana lidí a kdo za to může? Tvrdit že za druhou světovou válku může Adolf Hitler a Nacismus je lež, vše zde byli a budou jenom příčiny a následky, pokud je zde válka tak to má nějakou příčinu, příčinou všech válek je hříšnost, pokud by zde nebyla možná hříšnost tak by zde nebyli války a ekonomické krize! Optimální ochrana všech hodnot je možná tam kde není hříšnost.

Vše co máš rozdej a následuj mě o tom je svatost, pokud budou mít všichni lidi holý zadek a žít z ruky do huby tak nebudou na světě hříšníci, bohatství je droga která z lidí dělá zlé hříšníky, nadbytek existuje díky nedostatku, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá ekonomicky a politicky celý svět.