Blázni tvrdí, že nejsou blázni, jenže stačí se podívat na internet a zde je mnoho důkazů o tom že bláznů je zde jako sraček, války a pandemie v nahotě odhalují to, že nikdo není normální, vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud žijeme v globálním blázinci, tak příčinou je naše myšlení způsobené tím, že hovno víme! Vědci dělali pokusy na myších a dostali myš do situace kdy myš hovno věděla, a myš se z toho zbláznila! Jak dochází k tomu, že lidi hovno vědí, a tak se z toho zblázní?

Lidi hovno vědí, protože konzumní společnost z lidí udělala blázny na baterky, podívejme se na armádu, která umí rychle a levně udělat z vojáků blázny na baterky, podobně funguje i náboženství které dělá z věřících blázny na baterky. Od narození do smrti na každého působí reklama, která jej klame, a tak z něj dělá blázna na baterky, a proto zde není nikdo normální.

Existuje zde sice; věda, škola, encyklopedie, lidová moudrost, přísloví, bajky, knihy, televize, internet atd. problémem je že všechny tyto informace a programy vytvářejí jenom blázni na baterky a tím se dostáváme do začarovaného kruhu. Nemůžete chtít od nikoho, aby se staral o cizí stejně dobře jako o vlastní, kdo se stará o cizí ten se nestará o svoje, dobrotu si zde musí každý zasloužit.

Podívejme se na vysoké daně, a to že státy mají veliké dluhy, to jasně dokazuje to, že nám vládnou blázni na baterky, je třeba dát konečně všem lidem do hlavy GVKB čipy které zablokují lidem myšlení a promění tak lidi na loutky na dálkové ovládání, na práci budou tak stroje, na myšlení budou programy v počítačích, otázkou je na co zde budou lidi? Lidi zde budou na to, aby dělali ubohé veřejné práce, a tak budou všude uklízet nepořádek který zde udělají stroje a roboti. Ten, kdo nebude uklízet, ten nedostane na příděl jídlo, a tak zemře hlady.