Blázni vládnou bláznům

Nikdo není normální to znamená logicky to, že blázni vládnou bláznům v konzumním blázinci, z díla poznáme tvůrce a dílem lidí je blázinec ve kterém není nikdo z lidí už normální to dosvědčují; katastrofy, krize, násilí, války, revoluce, náboženství, sekty, hnutí, politika, drogy, pandemie, prostituce atd. podívejme se na vyhlášení výjimečného stavu v době pandemie, kdy se zavřeli; školy, obchody, restaurace, hotely atd. taky se omezila letecká doprava a lidi musí nosit všude respirátory.

Vše zde jistě má i svoji příčinu, protože realita to jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie má za následek příčinu a následek, vše je tak zde dočasný naprogramovaný evoluční proces, a tak se zde vše recykluje, z malého vše vzniká a po čase se to zase na malé rozpadá, jedinou jistotou zde jsou zde jsou jednoduchá vesmírná a přírodní pravidla, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let!

Ti, co mají moc a bohatství se řídí heslem moje hra a moje pravidla, a tak vyhlašují války nebo výjimečný stav, je třeba konečně začít s nahrazováním lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty a roboti budou vyrábět v továrnách roboty, lidi se eliminují v krematoriu, protože je už konzumní civilizace nebude k ničemu potřebovat, a tak zde skončí konzumní blázinec, ve kterém nebyl nikdo normální a budou zde konečně místo hříšných lidí svatí GVKB roboti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *