Vědci testovali myši na to, co je příčinou toho, že se myš zblázní, dospěli k závěru, že myš se zblázní, pokud je v blázinci, vše zde je příčina a následek, před chvílí mě přestalo svítit světlo v ledničce, vyndám žárovku a otestuji ji, žárovka je v pořádku. Kde je chyba? Najednou mě napadlo a jde do ledničky vůbec proud, a to bylo ono, zásuvka byla špatně zasrčená a jak jsem zásuvku zastrčil pořádně do zásuvky, tak světlo začalo v ledničce svítit, řeknete si to je banalita, která nijak nesouvisí s tím, že blázni mají strach z bláznů.

U bláznů je to podobné, někdo je odpojil od existenčního zdroje, a tak se z toho zbláznili, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole o tom to je v tomto blázinci, kdy ti, co jsou nahoře odpojují od existenčních zdrojů ty, co jsou dole.  Ryba smrdí od hlavy a tou hlavou zde jsou ti co jsou nahoře díky protekci, podívejme se na diktátory v dogmatických totalitách, jaké škody napáchali, a tak byla logicky často snaha je násilně eliminovat.

Je chybou léčit blázny, správné je změnit společnost tak, aby už nebyla pro lidi blázincem, ve kterém je normální být bláznem. Pokud je zde chyba tak ta chyba má i svoji příčinu, podívejte se na to, jak funguje příroda, zde není blázinec, a tak je zde vše normální, je zde jednoduché řešení, naskenujeme ve virtuální realitě lidi a po naskenování lidská těla eliminujeme, lidi budou existovat už jenom ve virtuální realitě a zde bude mít vše pod kontrolou umělá inteligence, a tak bude mít každý dostatek potřebných zdrojů, a tak bude každý blázen konečně normální, nejsou zde blázni tak zde není blázinec, takto zde bude konečně svoboda a rovnost pro každého normálního digitálního člověka.