Přeskočit na obsah

Blázen v blázinci je léčen blázny

Konzumní společnost to je globální blázinec, ve kterém není nikdo normální, blázen v blázinci je léčen blázny, vše je v konzumní společnosti jenom hra, kdy svatá pravidla určují blázni, nebo bláznivá situace, z dálky blázni vytvářejí iluze, že jsou normální, normální je ten, kdo neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvení tak se z toho rychle zblázní, protože blázni si jedno myslí a jiné říkají, mluvení je pro blázny drogou, a tak když jsou dlouho v situaci kdy nemohou mluvit, tak musí pít slivovici a kouřit cigarety.

Dobře jsou na tom blázni, co umí mluvit sami se sebou, vše je o tom že nejlepší je nebýt v ničem závislým na bláznech, protože každá závislost je spojená s problémy. Jaký to má smysl chodit k politickým volbám a volbám prezidenta, když na kandidátce jsou jenom staří blázni. Každý blázen je do něčeho blázen! Pokud blázni mají děti tak z dětí vyrostou blázni, je to začarovaný kruh, ve kterém jsou všude blázni už mnoho tisíciletí, z každého díla jasně poznáváme to, že tvůrcem jsou blázni. 

Největší tragédie jsou blázni, co mají moc a bohatství, následkem jsou ekonomické krize a války, konzumní společnost je založená na náhražkách, a tak; místo lásky zde jsou peníze, místo pravdy je zde propaganda, místo praxe je zde teorie atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a místo bláznů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory napojení na globální umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde blázni, tak zde nikde není ani blázinec to je logické. 

Štítky: