Bída vytváří přátele a bohatství vytváří nepřátele

Vše zde je o příčinách a následcích, jakmile vzniklo u lidí bohatství tak následkem bylo nepřátelství, neřešte jako pitomci pitomosti a snažte se vyřešit problém s tím, že je zde rozdělení na bohaté a chudé a tím zde místo přátelství je nepřátelství.

Nevěřte tomu, že bůh chce, aby zde bylo rozdělení na bohaté a chudé, lidi si boha vymysleli, aby mohli z věřících dělat pitomce, náboženství je propaganda na zázraky a každá propaganda z lidí dělá pitomce!

Život je evoluční experiment ukončený smrtí, bohatí zkouší, co chudí vydrží za utrpení a vždy to skončí zánikem organizace nebo společnosti, proč je na světě pořád tolik chudáků a nikdo to optimálně neřeší?

Problém je v tom že slepý vede slepé, vládnou nám všude mnoho tisíciletí pokrytecké elity, co jsou slepé k utrpení chudáků. Dlouho jsem hledal příčinu toho, proč jsou elity slepé k utrpení chudáků a neuvědomují si tím to, že si tak podřezávají větev, na které dočasně sedí.

Problémem jsou drogy, drogy mají za následek proměnu lidí na roboty bez citu a charakteru, drogou je vše, co způsobuje depresi, pokud to nemáme, a tak je drogou; výhoda, jistota, moc, popularita, bohatství, krása, zdraví, vědomosti, štěstí, peníze, cigareta, pivo atd.

Řešením je začít s výrobou lidí a ukončit tak lidem možnost se pomocí sexu rozmnožovat, nový v továrně vyrobený člověk bude mít místo mozku inteligentní počítač, a tak už s ním nebudou problémy, nový člověk to bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *