Bible je na hovno

Bible obsahuje staré informace, které dneska nemají už žádnou hodnotu, protože neodpovídají současnosti, ve které už víme že stvořitelem náboženství a politiky je reklama na zázraky. Dneska místo reklamy na zázraky zde máme reklamy na spotřební zboží, které jde špatně na odbyt, vše je dneska jenom obchod, ve kterém je veliká konkurence, která snižuje obchodníkům a podnikatelům zisky.

Stvořitelem všeho byli a budou informace, bůh to je jenom pohádka pro pitomce, proto na bibli a jiné svaté pitomosti už věří jenom lidi v zaostalých chudých kulturách. V bibli je postava Ježíše Krista, jde o vymyšlenou literární postavu, a proto tato postava může dělat zázraky, v realitě nikdo z lidí dělat zázraky nemůže.

Pokud hledáte něco, v co lze ještě dneska věřit tak se zaměřte na fotografování, objektiv fotoaparátu je objektivní a nemá potřebu z vás dělat pitomce. Většina čertů v konzumním pekle se podobá komárům, protože cizím čertům saje psychicky krev, a tak je čert čertu peklem. Všechny snahy změnit čerty nebo peklo selhali, protože z hovna nikdo bič neuplete, čerti jsou v konzumním pekle na hovno, protože je zde čertů jako sraček. Naštěstí zde už brzo konzumní očistec pro čerty skončí, protože čerty evolučně nahradí umělá inteligence a roboti, nejsou čerti tak zde není peklo. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *